Zubná klinika SMILE SV Senec: Prečo som na vás dal podnet Úradu pre dohľad nad zdrav. star

Autor: Michal Krištof | 12.2.2019 o 7:58 | (upravené 13.2.2019 o 14:08) Karma článku: 10,01 | Prečítané:  11262x

Chyba sa môže stať každému. Aj zubárovi. Ale moje podozrenia sú príliš vážne na to, aby som mlčal a tak možno nepriamo riskoval zdravie iných detí.

Zmietajú mnou emócie ako zdesenie, hnev, bezmocnosť a ľútosť, no budem sa snažiť byť stručný. Popíšem udalosti ako ich vidím ja a ktoré viem dosvedčiť:

25.10.2018 – vŕtanie zubu č. 54

27.10.2018 – vložka do zubu č. 54

01.12.2018 – pokus o vytrhnutie zubu č. 54, zub sa láme, nový termín na extrakciu koreňov

03.12.2018 – extrakcia koreňa zubu č. 64 - na opačnej strane!!!!!

Milí páni zubári - spočítané a podčiarknuté, aj po 4 návštevách vašej ambulancie je zub č. 54 potenciálny problém. Nie, nejde mi o peniaze, ktoré som vám zaplatil. Nie, nejde mi o pomstu za bolesť, ktoré ste podľa mňa bezdôvodne spôsobili môjmu synovi. To už nikdy nevrátim. Ide mi o povinnosť spýtať sa, ako zabezpečíte, že sa niečo podobné nestane inému dieťaťu.

Možno je to prepracovanosť.  V pracovné dni máte otvorené 10 hodín a v sobotu ďalších 6 hodín. Objednať aj sa dá aj mimo tieto časy, každý kto ide centrom Senca okolo vás vidí, že svietite takmer stále. Možno je to jazyková bariéra. Všetci členovia vášho zubárskeho tímu majú silný ukrajinský či silný poľský prízvuk.

Ale ani jedno ani druhé vás neospravedlňuje. Slušné by bolo, keby ste sa ospravedlnili vy nám. A čoho sa nám dostalo? Obvinenia, že všetko je chyba môjho syna. Obvinili ste aj mňa, veď som celý zákrok videl. Ani vo sne by ma nenapadlo, že mám skontrolovať doktora, či skutočne trhá koreň na zube č. 54 a nie niekde inde. Koniec-koncov relevanciu týchto vašich „argumentov“ nech preverí Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, kam som dal na vás podnet. A nech preverí, prečo je na karte prepisované číslo zubu 64 na 54.

V spravodlivosť verím ale úprimne - nespolieham sa na ňu. Máte v rukách kartu, urobiť kópiu ste mi odmietli. Tuším, ako to môže dopadnúť.

Chcem však poprosiť rodičov, ktorí čítajú tieto riadky, aby mali na mysli zdravie svojich detí.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Čínsky Černobyľ. Úrady o víruse klamali, teraz ich kritizujú

Pekingu sa čínske úrady boja, vírus radšej tajili.

Cynická obluda

Moták, ktorý zlyhal

Ako súdy s Kočnerom pokračujú, musí sa chránenec Smeru veľmi čudovať, kde zlyhali jeho záchranné siete.


Už ste čítali?